Hakkımızda

NEDEN FISTIKÇI ŞAHAP BEY

Fıstıkçı Şahap Bey’in Tercih edilmekteki sebebi, üretim başlamasında başlıyor.
Kullanılan kaliteli ve seçilmiş malzemelerin alınmasından depolanmasına kadar her aşama itina ile yapılır.
Ürünün imalatında adeta bir cerrah titizliği ve büyük bir ekip ile yapılan antep fıstığı, ceviz, badem ve baklavalar her aşamada ustaların kontrolünden geçer.
Aynı titizlik satış aşamasında da devam etmekte olup, kuruyemiş ve baklavanın paketlenmesinde kullanılan ambalaj kağıdından kullanılan spatulaya kadar baklava ile temas eden herşeye özen gösterilmektedir.
Her Müşterimize güler yüzle hizmet verilen Fıstıkçı Şahap Bey’de her gelen müşterimiz bizim için daimi dostumuz olarak kalmaktadır..
Ürünlerimizi toptan veya perakende olarak alabilirsiniz. Özel günlerde ve bayramlarda önceden sipariş vererek günlük olarak Gaziantep’ten gelen ürünlere sahip olabilirsiniz.
Hiç bir ürünümüzde katkı maddesi ve koruyucu malzeme kullanılmamaktadır. Tamamen doğal 1. Sınıf ürünler kullanılarak sofranıza ulaştırılmaktadır.

İLKELERİMİZ

Bütün faaliyetlerimizde uluslararası standart ile yasal mevzuat hükümlerine uymak ve çevreye saygılı üretim yapmak.
Üretimin her aşamasını gıda güvenliği kurallarına uygun şekilde davranmak müşteri talepleri doğrultusunda, müşteri beklentisininde üzerinde hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini arttırmak sürekli mükemmeli hedefleyerek, iyileştirme ve geliştirmeyi benimsemek çalışanlarımızın motivasyon ve iş memnuniyetini sağlayarak, performansı geliştirmek ve eğitmek.

 

HEDEFLERİMİZ

Sürekli kendini yenileyen personelini eğiterek geliştiren firmamızın başlıca hedefleri arasında, imalatını gerçekleştirdiğimiz Antep fıstığı, Ceviz, Badem, Baklava ve diğer tatlıların üretim kapasitemizi ve üretim kalitemizi daha üst seviyelere çıkarmaktır.
Müşteri memnuniyeti ön planda tutulan firmamız, kaliteden ödün vermeden, sağlıklı ve hijyenik ürünleri üreterek FISTIKÇI ŞAHAP BEY lezzetinden vazgeçmeyen dostlar kazanmaktır. 
Üretim kalitemiz ile lezzet farkımızın avantajını kullanarak, Türkiye ve Dünyanın bir çok noktasındaki firma ve kişilere ulaşabilmek..

 

Afiyet Olsun….